18/11/16 ◌ Atlantikos ◌ Kraina Transu

Legendarna kraina…
Z pogranicza mitów i baśni…
Odsłania swój Majestat…

Przed nami TRANScendentalne doświadczenie pełne magicznych wizualizacji, świateł, dekoracji i co najmocniejsze: dźwięków płynących z wnętrza Atlantydy!

Elektroniczna podróż, której wzrastające tempo mierzone jest w BPMach.

Na starcie popłyniemy z falą AMBIENTU, zanurkujemy w TECHNO, by na koniec odkryć podwodną krainę PSY TRANCE.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
< BOGOWIE DŹWIĘKU >

~ HATIF Acid Live Act (Kraków)
Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął od zwykłego klawisza zabawki podarowanego przy świątecznym stole przez kuzyna. Nie mógł znieść fabrycznych presetów, więc rozkręcił go na części pierwsze i zaczął w nim szukać nowego brzmienia za pomocą lutownicy czy podmiany podzespołów. Zainspirowany berlińskim brzmieniem oraz uk rave postawił na syntezatory i samplery. Hatif nigdy nie pogodził się z robieniem muzyki na kompie. Od początku jego wyrywające tynk ze ścian live acty zmuszały krakowską publikę do szukania czegoś nowego i surrealistycznego w świecie podziemnego clubbingu.

~ VICE (Lublin)
Związany z lubelskimi ekipami „Psycho Infinity” oraz „Moontrip”. „Świetlik” zazwyczaj odpowiada za rozświetloną stronę imprezy, oświetlając to i owo UV i barwnymi ledami. Od niedawna można go również na nich usłyszeć. Niczym Stanisław Anioł: „Zawsze pomoże o każdej porze o mój Boże…” . Współorganizator „legendarnego” cyklu imprez w Zemborach! https://m.mixcloud.com/viceclubbing/

~ BLAZI (Lublin)
Koneser muzyki elektronicznej z lat 90. Psychodeliczne dźwięki wytworzone przy pomocy analogowych instrumentów, szamański rytm 4×4 oraz zakręcone sample dające specyficzne transowe flow i groove to jego ulubione połączenie. Swoją pasję w formie klimatycznych i tanecznych dj setów serwuje głównie z płyt winylowych. Stale stara sie ubogacac swoja kolekcje o oryginalne, undergroundowe utwory których niewielu osobom dane bylo posluchac. https://www.mixcloud.com/blazipsyfanatyk/

< KAPŁAN WIZUALIZACJI >

~ VJ KierAs (Kraków)
Vj, który łączy wiele technik w swojej twórczości. Pasję traktuje jako jeden ze sposobów komunikacji pomiędzy ludźmi. Jest zdania, że obraz niesie znacznie więcej informacji, niż muzyka i słowa. Często sięga po mało znane filmy, które pomimo swojego ostrego przekazu niosą wiele wartości. Energię do tworzenia czerpie ze starożytnych kultur, przelewając ją na białe ściany. Hipnotyzuje nieprzeciętną geometrią i kolorami, które szlifuje i zmienia na żywo, szukając połączenia z aktualną muzyką.
https://www.facebook.com/mateuszq77/?fref=ts

Przygotuj się MENTALNIE!
_______________
#ExperiMentalSoul
Impreza jest częścią inicjatywy “ExperiMental Soul”, gdzie wspólnie z twórcami eksperymentujemy nad formą i treścią wydarzeń, aby nadać CAXMAFE nową jakość, odpowiadającą potrzebom ludzi odwiedzających lokal.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
# Ambient # Techno # Acid Techno # Psy Dub # Progressive trance # Psytrance # Goa Trance

Przestrzeń: CAXMAFE
Start: 20:00
DJ’s: Hatif (Krk), Vice (Lbn), Blazi (Lbn)
VJ: KierAs (Krk)
Wejście: FREE całą NOC
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Comments are closed.