4/6/16 Michał Lewartowicz Trio w Noc Kultury 2016!

W tegoroczną Noc Kultury zapraszamy na koncert lubelskiej grupy Michał Lewartowicz Trio, zaczynamy o godzinie 22!!!

ML Trio to projekt muzyczny założony przez gitarzystę Michała Lewartowicza. Muzyka grana przez ML trio to jazz – fusion w czystej postaci. Większość kompozycji wykonywanych na koncertach to autorski materiał lidera projektu. W wykonywanej muzyce słychać wpływy takich gitarzystów jak Scott Henderson, Mike Stern czy Wayne Krantz.

Michał Lewartowicz – gitara
Gitarzysta, pedagog, absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w klasie kontrabasu, Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie gitary jazzowej oraz studiów pedagogicznych o specjalności Animator i Menedżer Kultury na UMSC. Dwukrotny laureat nagrody indywidualnej na konkursie jazzowym Europejskie Integracje Muzyczne, kompozytor muzyki i autor piosenek do spektakli Studenckiego Teatru STOPA, teatru Proscenian oraz Akademickiego Teatru UMCS. Czynny instrumentalista, obecnie współpracujący z zespołami Lia Fail, Cuatro Manos oraz współtworzy projekt muzyczny „Pod dachami Paryża”.

Jarek Żarnowski – gitara basowa
Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w klasie kontrabasu, student kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie kontrabasu i gitary basowej Mariusza Bogdanowicza. Współtworzy kilka lubelskich zespołów koncertując na terenie całej Polski.

Kamil Banach – Perkusja
Perkusista związany z Lublinem, absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w klasie perkusji, zaangażowany w wiele muzycznych projektów w województwie i nie tylko.

Comments are closed.