11/12/15 Wah Gwaan Jamaica – RIDDIM ROYALS /GER/ ♪ Sensithief ♪ Dub Salute ♪ Iri

YO!
Tym razem z ekipą Sensithief szykujemy dla Was prawdziwą muzyczną petardę! 11 grudnia, na 4 edycji Wah Gwaan Jamaica, zagra dla nas soundman prosto z Niemiec – Riddim Royals Sound! Będzie to pierwsza i póki co jedyna impreza tego zawodnika w Polsce!
W przeciągu kilku ostatnich lat Riddim Royals dał się poznać jako jeden z najbardziej obiecujących soundsystemów w Europie. Imprezy które rozkręca DJ Hägi Riddim Royals są kombinacją Roots&Culture z Energy, Madness&Bashment. Głównym mottem soundu jest WAY UP! STAY UP! więc po każdej imprezie (a było ich setki) pozostają tylko zgliszcza!

DJ Hägi jest również utalentowanym producentem. Jego najnowsza produkcją jest numer Kingseyes – Have I Told You Lately wyprodukowany wspólnie z Jugglerz!
Preview: https://soundcloud.com/djhaegi/kingseyes-have-i-told-you-lately-sneakpreview-prod-by-jugglerz-riddim-royals

W tym roku Sensithief obchodzi swoje 8 urodziny. 11 grudnia w Caxmafe zagrają dla nas specjalnego, urodzinowego seta. Jeśli kiedykolwiek zaliczyłeś dobry melanż na legendarnym Real Jamaican albo innej ich imprezie, to obecność jest obowiązkowa!

Jak zwykle nagłośnienie serwuje Dub Salute Sound System. Wspólnie z IRIE GUNZ i Natty Truth Sound System poprowadzą rozgrzewkę.

11 GRUDNIA
CAXMAFE
START: 21:30
TAX: 10 ZŁ

LINKZ:
https://www.facebook.com/riddimroyalsofficial/
http://www.djhaegi.com/

https://www.facebook.com/sensithiefsound/
https://www.facebook.com/dubsalute.lbn/
https://www.facebook.com/irie.gunzz/

Comments are closed.