22/5/15 Muzyka nie dla mas

Hej piękni! Jak się macie?! 🙂 Z przyjemnością informujemy was, iż Muzyka nie dla mas a dla nas rozszerza działalność! Pytacie, co to znaczy?! Już śpieszymy z odpowiedzią!

Zacznijmy od tego, iż nasze imprezy zawężają się muzycznie. Tak, wiemy, że różnorodność jest ważna, a nawet potrzebna, ale nie na imprezach tego typu. Trochę już imprez za nami, trochę krytyki oraz pochwał i już jesteśmy na właściwym torze. Już nie będzie szeroko pojętej muzyki elektronicznej, będzie ELECTRO ORAZ TECHNO! (hihi)

Następną sprawą jest fakt, iż może zawężamy się muzycznie, to w ramach rekompensaty będzie można nas częściej usłyszeć. Co jest jednoznaczne z tym, iż zwiedzimy więcej miejsc w Lublinie. To jak, gotowi na techno podróż z Muzyką nie dla mas a dla nas? 😉

Zagrają:
Diabeł
ollsen
Pieprzowsky

Start: 21:00
Wstęp: free

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1446494915647653/

Do zobaczenia – Team MNDM

Info o projekcie:

W 2012 r. trójka znajomych – zamiast spamować nawzajem swoje walle niewiarygodnie wprost fantastycznymi odkryciami muzycznymi – postanowiła stworzyć MNDM. Pomysł wysnuł Pan Piotruś, nazwę wymyśliła Ciocia Agata, a MatkaBoskaSzpitunoska wyraziła swą milczącą aprobatę. Po roku do trójki adminów dołączyła młodzież – ollsen oraz Detz – a wraz z nimi masa energii i niezliczone wprost zastępy fanów (Dzięki wielkie! Kochamy was!). Od tego pamiętnego dnia, to właśnie dla was w piątkę współtworzymy Muzykę nie dla mas. A ponieważ każdy z nas słucha nieco innej muzyki – poprzez electro, electroclash, acid, house, techno, italo disco, alternatywę, indie, a nawet klasyki lat 80-tych, czy polską muzykę – zawartość MNDM-owego walla jest tak różnorodna.

Info o artystach:

Diabeł o sobie: „Diabeł (moontrip i moontrip vgl) jest na scenie od 2008mego jednak z tempem 4/4 dopiero od roku. Party mejker i lajvakter. W Lublinie zapoczątkował kilka mocno udanych projektów jak Psycho Infinity, Party Raveolution czy Gdzie Jest Tekno?! „imprezę z największym pierdlonięciem w mieście”. 100% wosk z którego możecie usłyszeć Uk Freeform, Hard House i Techno z domieszką rejwowego pianina.” https://soundcloud.com/d1463l

ollsen o sobie: „Młoda dj-ka z Lublina. Jedna z pięciu administratorów MNDM. Stawia przede wszystkim na oryginalność. W jej secie będzie można usłyszeć Electro, Electroclash, Acid, House, Techno, Italo Disco, czy nawet klasyki lat 80-tych. Ogólnie rzecz ujmując – wielkie pomieszanie z poplątaniem!”

Pieprzowsky o sobie: „Zaledwie 2 lata z groszami na lubelskiej scenie. Z MNDM współpracuje od roku z przerwami. Rezydent paru lubelskich lokali jak m.in. Opium, Behemot, Soul’n’Pepper. Organizator imprez pod nazwą Warehouse oraz Friday House w Soul’n’Pepper. Indywidualista z wielkim sercem do muzyki lubujacy się w mniej komercyjnych jej odmianach. Serwujący gatunki w stylu od Deep House poprzez Tech House ale również potrafiący zaskoczyc naprawde cieżkim Techno. Pieprzowsky sam o sobie: „Co? Mam powiedzieć coś o sobie? A nie wystarczy to co gram?”

muzykaniedlamas

Comments are closed.