14/2/15 Wiwa La Karnawale 10!

WIWA LA KARNAWALE! Okrągła dziesiąta edycja rockandrollowej imprezy tylko dla przebierańców! Nie proponujemy tematu, ani schematu, lecz po prostu rzucamy, niby od niechcenia, hasło: „Co się dzieje w Caxie – zostaje w Caxie!” 😉

To już dziesiąty raz, kiedy tradycyjnie w ostatki karnawału wzywamy wszystkich pozytywnie zakręconych „wariatów” spragnionych muzycznego „kopniaka” na najlepszą w Lublinie przebieraną imprezę w rytmach klasycznego rockandrolla!
Zespół BACKBEAT, z pazurem i na żywo zaserwuje znane i mniej znane, ale równie „skoczne” przeboje z lat 50-60-tych ubiegłego wieku, czyli najlepszej, nazywanej przez nas Złotą, epoki tej szalonej muzyki.
Biorąc pod uwagę sukces poprzednich edycji i formułę, która sprawdziła się z wielkim powodzeniem już 9 razy, kolejny raz zapraszamy w ostatnią sobotę karnawału do klubu Caxmafe w najdziwniejszych, wesołych, śmiesznych lub strasznych, ale przede wszystkim niecodziennych przebraniach, jakie jesteście w stanie wymyślić – wszystkie stroje, style dozwolone, liczy się tylko wasza kreatywność i dobra zabawa!

Zapraszamy do galerii wszystkich dotychczasowych wydań Wiwa La Karnawale na stronie: www.backbeat.pl/wiwa
– gdzie, być może, znajdziecie inspiracje lub nowe pomysły na przebrania, lub po prostu zobaczycie, jak bardzo szalone imprezy odbyły się w ostatnich sześciu latach.

Czas się szykować, buty pastować, stroje dopasować, golić pachy i przybywać! 😉

14.02.2015 (sobota)
WIWA LA DZIESIĄTY KARNAWALE!
CAXMAFE, ul. Staszica 1 (www.caxmafe.pl)
Start: ok. 21.00
Wstęp: w przebraniu 15 zł, pozostali 25 zł.
Bilety w przedsprzedaży: 10 zł
Dress code: Wszystko dozwolone, przebrania obowiązkowe!

UWAGA! Jako, że ta forma zdawała wcześniej egzamin, od soboty 7 lutego w Caxmafe uruchomiona zostanie PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW! W związku z tym, że bilety są w dwóch cenach (dla przebranych i dla tzw. mniej pomysłowych), bilety w przedsprzedaży będą po 10 zł. Osoby z takim biletem, które przyjdą bez przebrania dopłacają 15 zł przy wejściu. I druga uwaga – przy wejściu tzw. „bramkarz” będzie sprawdzał, czy przebrania są, ale on może się do końca nie znać na rzeczy (ma do tego prawo! 🙂 ), więc postarajcie się, żeby nie było wątpliwości, czy np. czapka z daszkiem i okulary to już przebranie, czy raczej nie bardzo 😉
I ostatnia uwaga! LICZBA BILETÓW mocno OGRANICZONA, w celu zapewnienia jak największego komfortu uczestnikom imprezy.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1550165755261254/

hubert

Comments are closed.