7/3/2014 Koncert piosenek w pełni improwizowanych

Zapraszamy na jedyny koncert z piosenkami zaimprowizowanymi w 100%- więcej nigdy i nigdzie ich nie usłyszycie. Gatunek muzyczny i tytuł piosenki zależy tylko od słuchaczy- jakieś pomysły na tytuły?

MUZYKA-ŚPIEW
ŁUKASZ JEMIOŁA
Pedagog muzyki, pieśniarz i gitarzysta. Ukończył Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie. Odnosi sukcesy na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach muzycznych, między innymi jest laureatem Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro w Warszawie, Festiwalu Piosenki Filmowej w Toruniu. Zdobył uznanie takich osób jak; Włodek Pawlik, Zygmunt Konieczny, Krzesimir Dębski, Krystyna Janda, Marcin Kydryński, Maciej Maleńczuk, Elżbieta Zapendowska. Od 2013 roku występuje w spektaklu muzycznym „Wieczorem”, z tekstami Józefa Czechowicza i w jazzowej interpretacji Włodka Pawlika – laureata nagrody Grammy (2014).
Na co dzień występuje solo, jest również związany z grupą improwizacji teatralnej No Potatoes oraz zespołem rock’n’rollwym Backbeat.

ŚPIEW I MUZYKA
PRZEMYSŁAW BUKSIŃSKI
Dyplomowany aktor, nauczyciel akademicki, trener technik improwizacji, konferansjer.
Ukończył studia Animacji Kultury na UMCS w Lublinie oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim. Założyciel i dyrektor artystyczny Epicentrum Technik Teatralnych w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie, pomysłodawca spotkań artystycznych 3/4 SCENY, założyciel i lider grupy teatru improv No Potatoes.
Pracował m.in. z Teatrem Scena Prapremier InVitro Witta-Michałowskiego, Teatrem im. H. Ch. Andersena w Lublinie, z Teatrem Centralnym, neTTheatre Pawła Passiniego, Teatrem Provisorium i Kompanią Teatr u Witolda Mazurkiewicza, Teatrem „Lalka” w Warszawie, Teatrem „Pinokio” w Łodzi. Teatrem im. Łesia Kurbasa we Lwowie, Teatrem Groteska w Krakowie, a ostatnio, również muzycznie, z Jerzym Satanowskim. Laureat Nagrody Aktorskiej XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia w Tarnowie w 2013 roku.

buks_jemiola

 

Comments are closed.