1/3/14 WIWA LA KARNAWALE!

Pożegnaj karnawał z Wiwa La Karnawale!
Zapraszamy na najstarszą i najlepszą przebieraną imprezę w mieście.01 marca już po raz dziewiąty pub Cax Mafe stanie się areną serii niesamowitych zdarzeń, w których weźmie udział cała galeria osobliwych postaci. Stali bywalcy wiedzą doskonale, że wszystkie stroje są dozwolone, ale w tym roku hasłem przewodnim imprezy jest Gender Style!

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze, ale nie w przypadku Wiwy! Tutaj zawsze chodzi o dobrą zabawę w gronie wesołych ludzi czyli o kulturalną rozrywkę na najwyższym poziomie z dużą dawką humoru i zdrowego dystansu do siebie i otaczającej rzeczywistości 😉 Dlatego w tym roku z dystansem i humorem chcemy potraktować zagadnienie spędzające sen z powiek wielu ale niekoniecznie wszystkim ludziom w tym kraju;)

Osiem dotychczasowych edycji Vivy udowodniło, że na tej imprezie wiotka dziewczyna może przeistoczyć się w wąsatego maczo, a zwalisty drągal z brodą, może założyć blond perukę i spódniczkę w grochy a’la Marylin Monroe i… nikomu to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie! Stwarza wiele nowych możliwości w zakresie autoprezentacji i rozwijania kontaktów międzyludzkich, a także dostarcza nietuzinkowych tematów do konwersacji.

Do dzieła więc, szukaj w babcinych szafach, penetruj second handy, pożyczaj elementy garderoby od partnera lub małżonka i 1 marca w sobotę wszyscy pięknie przebrani widzimy się w Caxie, żegnając karnawał na jedynej, najbardziej odlotowej i pokręconej imprezie, na której zagra i zatańczy zespół BACKBEAT!

Garść istotnych szczegółów:
01 marca (sobota) 2014
w CAXMAFE, ul. Staszica 1
START: 21:00
WSTĘP: przebrani 15 pln, pozostali 25
PRZEDSPRZEDAŻ biletów w cenie 10 pln w Cax Mafe

DRESS CODE: Wszystkie stroje dozwolone!

P.S.
Stałym elementem Wiwy są wybory króla i królowej balu, warto więc poświęcić trochę czasu i włożyć nieco wysiłku w przygotowanie kostiumu, ponieważ osoby którym przypadnie w udziale wspomniany wyżej i niezwykle zaszczytny tytuł będą cieszyć się nie tylko zasłużoną sławą i splendorem, ale również nagrodami rzeczowymi!

wiwa14

Comments are closed.